Çalışmalarım

Feray Karagöz

Belediye başkanlığı aday adaylığı sürecimdeki destekleri için Emlak Konut bölgesi site yönetim kurulunu ziyaret ettik ve teşekkürlerimizi ilettik. Siyaset dost kazanma sanatı ile sonuçlanınca çok değerli insanlarla yollarımız birleşti bu süreçte. Bizde tabiki onlarla buluşmaya devam edeceğiz. Amacımız üstün hizmet anlayışı bir yönetim...

Çorlu Devlet Hastanesi Başhekimi Sn. Çağatay Onar'ı makamında ziyaret ettik. Yerelde hizmet anlayışımızı detaylı bir şekilde konuştuk. Ama en önemli ve gurur verici olan şey ise , yıllar önce Kurucusu ve Onursal Başkanı olduğum KASAİD derneğimizin devlet hastanemize açmış olduğu gebelik okulumuzun 1000 den fazla kadına eğitim ve destek hizmeti vermiş olması ve bu hizmetten ötürü hastanemizin "Anne Dostu Hastane " unvanını almış olduğunu görmek oldu. Biz kadınlar olarak hep söylüyoruz. Kadın Eli değince herşey daha özel ve başarılı oluyor. Bu çalışmada bunun en güzel örneklerinden biri ve kanıtı.

DİSK 'in ilk kadın genel başkanı Sn. Arzu Çerkezoglu 'nu ziyaret ettik. Karar mekanizmalarında kadınların daha fazla yer alması söylemimiz tabiki aynı. Emeğin gücü ile Demokrasi, Eşitlik , Özgürlük , Bağımsızlık ve Dayanisma olmazsa olmaz ilkelerimizdir. Bu ilkeler doğrultusunda yerel yönetimlerde bakış açısını değerlendirdiğimiz bu keyifli sohbet için başkanıma çok teşekkür ederim.

Bu akşam Çorlu İş İnsanları ve Sanayicileri Derneğinin konuğu olduk. Bölgemizde çalışma alanları ile fark yaratan sanayicilerimizin olduğu dernek toplantısında yerelde hizmet anlayışını detaylı bir şekilde konuştuk. Projelerimizden bahsettik. Ülke ekonomisi olarak yaşadığımız bu süreçte dış ticarette ihracata yönelik yapılacaklar konusunda Cem Karagöz 'de girişimleriyle oluşturduğumuz yeni iletişim kanallarından bahsederek ileriye yönelik yatırım projelerinin neler olabileceğini paylaştık. Misafirperverliğinden dolayı başkan Müjdat Ayan ve yönetimine çok teşekkür ederim.

Çorlu Ziraat Odası Başkanımız Sn. Ali Topuz ve yönetim kurulunu ziyaret ederek yerelde hizmet anlayışını detaylı bir şekilde konuştuk. Başkanımızın ve üyelerinin sorunlarını dinlerken verdiğimiz mesaj, üreteceğimiz projeleri ortak akıl ile yürütecek ve üretime dayalı hizmet anlayışını maksimum seviyede tutacağız oldu.. Çok keyif aldığımız bu ziyarette başkanımıza ve üyelerine çok teşekkür ederim.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Feray Karagöz