Madamfer Butik & Cafe

Feray Karagöz
437OKUNMA

1994 yılından bu yana sektörün en iyi markalarının çok kültürlü yapısından beslenen, yeni açılımlarla kendini geliştiren, yaratıcı ve dinamik kişiliğimizle doğdu. Şimdi ise net çizgisini her zaman devam ettirecek marka çeşitliliğimiz ile tüm moda trendlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Hedef kitlesini şık ve ayrıcalıklı hissetmek isteyen tüm kadınlar olarak belirlerken, ayrıca bir hazır-giyim koleksiyonunun fikirden tasarıma, dikişten sunuma uzanan hayata geçme sürecinin eşsiz yorumu ile buluşturuyoruz.

Madam Fer, kusursuz ve zamansız tasarımlarına sürekli ekleyeceği yeni lçizgilerle, koleksiyon derinliğini sürekli artırarak sezon trendlerini her zaman aktif sunarak müşterilerine nefes aldırıyor. Aynı zamanda moda hayatının ışıltısını sade ve klasik modelleriyle zamansız tasarımlarına yansıtarak şık davetlerin ve özel gecelerin etkileyici görüntüsünü yaratıyor.

"Işıltılı Kadın Modası" anlayışıyla adı, özgünlük ve kaliteyle bütünleşen bir marka olmaktan gurur duyuyoruz. Fark edilmeyi seven, şıklığa ve kaliteye önem veren kadınlar için, son modayı takip edip mini trendlerden hit trendlere uzanan parça ve detaylarla, modadaki vizyon ve bakış açınızı değiştiriyoruz.

Modayı ulaşılabilir kılan "Işıltınızın tek adresi" Madam Fer, siz müdavimlerine asla vazgeçilemeyen markaların, modası geçmeyen modellerine, muhteşem fırsatlarla sahip olma fırsatını her zaman sunma vizyonu ile sizlerle…

Işıltılı dünyamızda her zaman sizlerle olmak dileği ile…!

www.madamfer.com

2020 © Tüm hakları saklıdır. Feray Karagöz